Trenerzy i coachowie  SPTS.

Jacek WolniewiczTrener i Coach Zarządzania i Sprzedaży
Sędzia konkursu Polish National Sales Awards. Ma za sobą ponad 800 sesji coachingu, ponad 2500 godz. szkoleń, warsztatów, konsultacji. Przeprowadzonych ponad 1400 godzin Training on The Job i ponad 25 000 minut pracy z odsłuchami rozmów handlowych. Ponad100 sesji Action Learning. Kilkanaście wdrożonych programów rozwojowych.
Przygotowanie zawodowe:
-Mistrzowska Szkoła Trenerów Biznesu Moderatora
-Szkoła Coachingu Menedżerskiego Moderatora
-Coaching Clinic® Corporate Coaching International
-Szkoła Trenerów Biznesu Moderatora – poziom podstawowy
-Psychologia sprzedaży by Brian Tracy International
-Wykładowca w Akademii Trenerów Sprzedaży
-Pedagog – Uniwersytet Wrocławski
-Międzynarodowy Trener Zarządzania (certyfikacja w trakcie)
-Członek Polskiego Towarzystawa trenerow Biznesu i Polish Society for Training & Development.
więcej na www.jacekwolniewicz.pl
Beata WieruszewskaTrener i Coach Zarządzania
Doświadczony menedżer i konsultant, dyplomowany trener biznesu i zarządzania Matrik, akredytowany coach ICF na poziomie ACC. Absolwentka Szkoły Coachingu Menedżerskiego Moderator pod patronatem merytorycznym SWPS.
Strateg i praktyk biznesowy z długoletnim doświadczeniem w zarządzaniu i budowaniu strategii w organizacjach.
Jest ekspertem w zarządzaniu zmianą strategiczną, zarządzaniu zespołem, relacjami i wiekiem. Tworzy rozwojowe oceny kompetencji pracowników. Projekty doskonalenia umiejętności osobistych menedżerów i efektywnej komunikacji. Mentor kariery. Konsultant projektów z zarządzania finansami i controlingu. Specjalizuje się w indywidualnych sesjach wspierających w rozwoju kadrę menedżerską średniego i wyższego szczebla. Pasjonatka psychologii opartej na faktach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Dr Magdalena NawratCoach, Trener HR Manager, Psycholog Zarządzania
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako HR Manager oraz konsultant w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Absolwentka Szkoły Coachingu Menedżerskiego Moderator, członek International Coach Federation Global i Polska w trakcie akredytacji ACC. Wspiera rozwój firm poprzez doradztwo personalne. Jako coach pracuje z Klientami min. nad wzmacnianiem ich kompetencji osobistych i zawodowych, pogłębieniem automotywacji i zaangażowania, poprawie relacji z otoczeniem. Autorka publikacji naukowych z zakresu psychologii zarządzania i psychologii społecznej. Miłośniczka aktywnego wypoczynku.
Iza Krejca - Pawski Trener Sprzedaży i osiągania celów.
Od 4 lat prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, a także warsztaty osiągania celów i zarządzania czasem dla menedżerów. Obecnie jako trener wewnętrzny szkoli konsultantów i menedżerów liniowych call center w Krakowie, z zakresu sprzedaży usług oraz telefonicznego kontaktu z klientem. Z wykształcenia kulturoznawca, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, z branżą szkoleniową związana od pięciu lat. Zawodowo pasjonuje się tematyką organizacji pracy, szczególnie GTD, którą stosuje na co dzień. Autorka wielu publikacji na temat sprzedaży i książki Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki. Wyeliminuj błędy i zostaw konkurencję w tyle!”. Absolwentka SPTS
Dr Anna SiedlewskaTrener, Coach, Ekspert ds.wystąpień publicznych.
Ukończyła Studium Menedżerskie w Wielkopolskiej Szkole Biznesu Przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Szkołę Trenerów Biznesu organizowaną przez Moderator S.C. Posiada liczne certyfikaty ukończonych szkoleń z zakresu technik prezentacji, sprzedaży, negocjacji handlowych, komunikacji i coachingu oraz warsztatów doskonalących dla trenerów, prowadzonych przez renomowane instytucje szkoleniowe.
Przez 5 lat była członkiem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii, gdzie ukończyła wiele krajowych i zagranicznych kursów i szkoleń z tej dziedziny. Elementy pracy z ciałem i głosem wzbogacają jej autorskie szkolenia dotyczące wystąpień publicznych i autoprezentacji. Od 2009 roku należy do Toastmasters International, a od 2010 Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Jej pasją są neuro- i socjobiologia, psychologia biznesu
Przemysław KostrzewaMenedżer, trener i praktyk sprzedaży.
Absolwent Szkoły Profesjonalnego Trenera Sprzedaży SPTS we Wrocławiu oraz Akademii coachingu C-People w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie biznesowe w branży reklamowej i szkoleniowej na stanowiskach handlowych i menedżerskich. Praktyk sprzedaży wspierający rozwój kompetencji handlowców poprzez szkolenia oraz coaching.
Od 2001 r. związany ze sprzedażą. Od 2013 r. prowadzi szkolenia dla działów sprzedażowych. Od 2014 członek komisji sędziowskiej w konkursie Polish Sales National Awards promującym dobre praktyki i standardy sprzedaży.
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na wydziale Filologii Polskiej oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Jego pasją jest praca nad motywacją handlowców oraz w obszarze negocjacji handlowych. Prywatnie miłośnik jazdy na nartach i kuchni śródziemnomorskiej