Cennik Szkoły – Profesjonalny Trener Sprzedaży

Uczestnictwo w Szkole: Profesjonalny Trener Sprzedaży zawiera:

 • 10 dni weekendowych zajęć z trenerem
 • Szkolenie w komfortowej sali konferencyjnej
 • Komplet materiałów szkoleniowych w segregatorze
 • Konsultacje on-line z trenerem pomiędzy sesjami
 • Listę sprawdzonej literatury trenerskiej
 • Serwis kawowy każdego dnia
 • Lunch dwudaniowy każdego dnia
 • Dyplom uczestnictwa do każdego modułu
 • Certyfikat Trenera Sprzedaży po sesji egzaminacyjnej

placeit (1)

DODATKOWE GRATISY!

Teraz każdy uczestnik Szkoły Trenerów Sprzedaży otrzymuje  gratisowy pakiet e- szkoleń, dzięki którym przez 12 miesięcy od zakończenia szkolenia stacjonarnego będzie mógł uzupełnić, powtórzyć i utrwalić wiedzę wprost ze swojej… kanapy  

DODATKOWE GRATISY DLA UCZESTNIKA SZKOŁY TRENERÓW SPTS

 • GRATIS 1 E-kurs – Szkoła Trenerów Biznesu o wartość –  1800 zł
 • GRATIS 2  E-kurs „Sytuacje Trudne w pracy Trenera Biznesu ” -wartość  497 zł
 • GRATIS 3 E-kurs  „Trener i Coach Sprzedaży” – wartość 1800 zł
 • GRATIS 4 Przedłużony dostęp do e-kursów do 12 m-cy -wartość 500 zł
 • Ekstra BONUS – dostęp do przygotowywanego nowego cyklu e- szkoleń „Trener w sieci” – dotyczących prowadzenia przez interenet warsztatów, szkoleń, webinarów i tworzenia szkoleń on-line. Dodatkowo zawiera moduły o zasadach wykorzystania internetu do marketingu i  sprzedaży w sieci swoich szkoleń. Wartość bonusu to 890 zł

Razem wartość gratisów to5487 zł 

Wzięcie udziału w E kursie -Szkoła Trenerów Biznesu jest honorowane certyfikatem ukończenia e-szkoły Trener Biznesu

Trainer_Business1

Paweł Seroczyński. Doskonałe szkolenie. Mnóstwo wiedzy i materiałów praktycznych do wykorzystania w codziennej pracy. Szkolenie pomogło mi usystematyzować i poukładać swoją w wiedzę w zakresie projektowania i prowadzenia szkoleń. Najlepiej wydana kasa w ciągu ostatniego roku, a sporo jej wydałem 🙂

Dominika Piegza. Bardzo profesjonalny materiał. Pomaga poukładać sobie szkolenie i metody. Wyjaśnia zachowania odbiorców. Dodatkowo załączniki Pdf. Można wracać i na nowo się logować. Polecam!

Danuta Regulska. Ten kurs to było to czego mi było trzeba. Dużo fachowej wiedzy dzięki której będę mogła przygotowywać szkolenia skrojone na miarę potrzeb uczestników.

Daniel Górski. Dziękuję serdecznie za kurs, ilość praktyki przekroczyła moje oczekiwania. Polecam serdecznie początkującym w branży ale także osobą, które chcą doszlifować swoje umiejętności trenerskie.

Elżbieta Kaczmarczyk. Praktyczne informacje na temat budowadnia szkolenia od badania potrzeb przez ich projektowanie i prowadzenie po ewaluację.

Artur Orłowski. Bardzo dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych, dobre uzupełnienie i przypomnienie dotychczasowej wiedzy oraz idealny materiał dla osób rozpoczynających przygodę ze szkoleniami i zawodem trenera.

Tomasz Wantuch. Szkolenia Jacka są przede wszystkim merytoryczne i ciekawe. Przyjemnie się słucha tego co prowadzący chce przekazać. Dodatkowe materiały pozwalają na dodatkowe utrwalenie wiedzy i stanowią przydatną bazę narzędziową.

Urszula Jaworska. Jacku, to już kilka lat i zawsze inspirująco.

Krzysztof Stadler. Bardzo wysoka merytoryka. Polecam.

Maciej Kozubik. Super wiedza praktyczna, ujęta w łatwy do wykorzystania sposób. Przydatna początkującym jaki doświadczonym trenerom.

Beata Jankowska. Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością, zagadnienia zostały precyzyjnie, przystępnie i dokładnie wyjaśnione oraz poparte przykładami wynikającymi z dużego doświadczenia i merytorycznej wiedzy prowadzącego. Polecam

Marzena Kruszyńska. Bardzo dobrze przygotowany kurs, dużo praktycznej, pomocnej wiedzy. Polecam.

Bogumił Siewruk. To jest to. Szkoła trenerów, która w sposób optymalny przygotowuje do zawodu.

Aldona Stelmach. Kurs przeprowadzony został profesjonalnie. Tematy zostały bardzo obszernie potraktowany a wszystkie zagadnienia omówione rzeczowo wraz z praktycznymi radami. Omawiane zagadnienia można zastosować zarówno w praktyce zawodowej jak i w życiu prywatnym. Polecam wszystkim te kursy.

Miłosz Sajnog. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs. Świetny kontakt z prowadzącym. Program dobrany bardzo funkcjonalnie. Prowadzenie wyśmienite.

Wioletta Gan. Dobrze przygotowane, jasne i przydatne szkolenie, a co najważniejsze wygodne dla użytkowników i pozwalające wrócić do treści w każdej chwili.

Katarzyna Wysocka. Rekomenduje kurs trenerski i polecam każdemu kto chce zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę na temat prowadzenia szkoleń

Joanna Gromolak. Uporządkowanie, usystematyzowanie wiedzy, którą już miałam; nowa wiedza podana w bardzo czytelny, przystępny sposób; praktyczna i użytkowa wartość przedstawionego materiału; doświadczenie prowadzącego bezcenne.

Izabela Matwiejczuk. Kursy pomogły mi fantastycznie spiąć gdzieś po drodze zdobytą wiedzę, dały poczucie uporządkowania i zachęciły do działania.

Agnieszka Wnukowska. Wiedza jaką otrzymałam nie tylko ułatwiła mi codzienną pracę, ale także zainspirowała do tego, aby ją poszerzać. Jasny przekaz, profesjonalizm oraz otwartość prowadzącego są nieocenione, przez co, z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, że Jacek to nie ” tylko” świetny nauczyciel, ale także MENTOR.

Marcin Błąd. Praktyczna wiedza i doświadczenie podane w przystępny sposób to prosty opis Szkoły Trenerów Jacka Wolniewicza. Polecam ją nie tylko nowym adeptom ścieżki trenerskiej. Starzy „wyjadacze” z pewnością znajdą tu wiele dla siebie. Poczynając od odświeżenia zapomnianych technik, a kończąc na nowych sposobach podejścia do czekających wyzwań. Niestety, żeby poczuć tę moc trzeba chcieć się rozwijać- leniuszkom i wszystkowiedzącym odradzam 😛 Podsumowując, oferta Szkoły Trenerów Jacka Wolniewicza jest zdecydowanie godna uwagi i warta każdej złotówki. Osobiście gorąco namawiam na skorzystanie zarówno z opcji Tradycyjnej jak i E-szkoły. Naprawdę warto 🙂

Paweł Gibała. Kursy u Pana Jacka Wolniewicza, to nowoczesna forma zdobywania wiedzy. Tanio, sprawnie, skutecznie, polecam.

Agnieszka Tomkiewicz. To już kolejny kurs z Jackiem (pewnie nie ostatni 🙂 i ponownie mega pozytywne wrażenia. Wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie, praktyczne przykłady, a przede wszystkim osobowość Jacka, który zaraża entuzjazmem i pozytywna energią. Wszystko okraszone odpowiednią dawka poczucia humoru.

Beata Kotecka. profesjonalnie przedstawiona wiedza merytoryczna niezbedna w pracy trenera ,wysoki poziom szkolenia i prowadzącego,materiał niezwykle uporządkowany i przekazany w logiczny sposób.

Aleksandra Szczypczyk-Klimek. Duża dawka wiedzy szkoleniowej podana w bardzo przystępny sposób.

Łukasz Kożuch. Najwyższy poziom profesjonalizmu; szkolenie oparte na wiedzy i doświadczeniu; praktyczny aspekt przekazywanych informacji; przystępna i niezwykle interesująca forma; źródło wielkiej inspiracji dla każdego. POLECAM.

Sylwia Jurkiewicz-Kosińska. Dzięki :). Twoje kursy i wiedza na pewno wzbogaciły moją wiedzę. Dziękuję

Kamila Olga Stępień-Rejszel. Kurs był nie tylko bardzo merytoryczny ale co najważniejsze bardzo praktyczny! Bardzo się cieszę,że mogłam wziąć w nim udział zdecydowanie polecam każdemu kto chce podszkolić swoje trenerskie umiejętności 🙂 Dziękuje i POLECAM

Anna ŻABIŃSKA – PRZYSTANEK ZMIANA. Cykl warsztatów p. Jacka Wolniewicza – Trener Biznesu Trener i Coach Sprzedaży dał mi pełniejszą perspektywę procesu grupowego na sali szkoleniowej oraz zadań, wyzwań stojących przed trenerami szkolącymi biznes. Dla mnie szczególnie ważna była wiedza dotycząca andropedagogiki . Polecam wszystkim trenerom, którzy chcą uporządkować swoje przekonania – „prawdy i mity” dotyczące tego zawodu w oparciu o rzetelną wiedzę, popartą praktyką i doświadczeniem P. Jacka. Aby rozwiać wątpliwości w 100 % uczciwa firma szkoleniowa – z którą kontakt jest nienaganny, szybki i mega sympatyczny.

Katarzyna Lorenc. Polecam kurs dla osob początkujących, które oczekują prawdziwej dawki wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności. Pieniądze wydane na szkolenie były moją inwestycją w przyszłość!

Cennik

Promocja LAST MINUTE „We Wrocławiu – więcej za mniej” 

Szkoła – Profesjonalny Trener Sprzedaży  cena regularna  7500 zł  netto

Aktualna Cena w ofercie „We Wrocławiu więcej za mniej” :

4200 zł netto dla firm

4200 bruto dla osób fizycznych

+ MEGA PAKA BONUSÓW

 1. BONUS  E-kurs – Szkoła Trenerów Biznesu o wartość –  1800 zł
 2. BONUS E-kurs „Sytuacje Trudne w pracy Trenera Biznesu ” -wartość  497 zł
 3. BONUS E-kurs  „Trener i Coach Sprzedaży” – wartość 1800 zł
 4. BONUS Przedłużony dostęp do e-kursów do 12 m-cy -wartość 500 zł

Wartość samych bonusów to 5487 zł 

PŁATNOŚCI

Płatności możesz rozłożyć na 7 rat

EDYCJA WROCŁAWSKA:

Opłata nr 1- rezerwacyjna – w wysokości 700 zł po zapisie ( zaliczana w poczet całości opłat)

Opłata nr 2 – 700 zł   przed Modułem nr 1 ( koniec listopada)

Opłata nr 3 – 700 zł  przed Modułem nr 2 ( grudzień)

Opłata nr 4 -700 zł  przed Modułem nr 3 (styczeń 2017)

Opłata nr 5 – 700 zł przed Modułem nr 4 /5 (luty 2017)

Opłata nr 6 – 650 zł netto przed Modułem nr 6 ( marzec 2017)

RABATY DO WYBORU

 1. Rabat – 8% za przedpłatę 100%
 2. Rabat firmowy dla każdego uczestnika z jednej firmy – 10%
 3. Bonus 300 zł netto za każdego poleconego uczestnika
 4. Rabat „(Nie) pechowa 13-tka” dla uczestników grupy Trener Trenerowi Trenerem na Facebooku -13%

Zapisy

Tutaj możesz się zapisać do szkoły trenerów. Możesz też tylko wysłać maila do nas  z pytaniem, prośbą o kontakt .

Jak się zapisać?

 1. Wypełnij poniższy formularz, załącz (opcjonalnie) krótki opis doświadczeń szkoleniowych, wpisz miasto i nr edycji
 2. Poczekaj na informację od nas zakwalifikowaliśmy cię  na szkolenie
 3. Podpisz przesłaną umowę
 4. Wpłać zwrotną ratę rezerwacyjną w wysokości 650 zł 
 5. Przyjdź na szkolenie 🙂

[contact-form-7 id=”13257″ title=”Zapisz się”]